AKADEMİ

2017 yılında İstanbul’un simgesi Galata Kulesi’nin eteklerinde başlayan lezzet ve keyif dolu serüvenimizde sizlere her zaman aynı deneyimi yaşatabilmek için hayata geçirdiğimiz Akademi’yi ekibimize Çekirdekten Viyana Kahvesi’nin değerlerini aşılama amacıyla kurduk.

Akademi’de neler yapıyoruz?

Öncelikle, tüm lezzetlerimizi tek bir merkezde üretiyoruz ve misafirlerimize sunmak üzere ulaştırıyoruz. Böylelikle Viyana Kahvesi’nin olduğu her yerde, aynı lezzeti sunuyoruz.

Tüm ekibimize, Viyana Kahvesi kalitesini, felsefesini ve vizyonunu anlatan eğitimler verip kahve sanatının tüm inceliklerine vakıf olacak şekilde donatıyoruz. Kahvenin çekirdekten bardağa olan yolculuğunu, Viyana Kahvesi’ne özel demleme ve sunum tekniklerini paylaşıyoruz.

Mutfak Ekibimizle, nitelikli kahveler ve artizan tatlılarımızı daha da geliştirmek ve yenilikler yapmak için de kurduğumuz Akademi’mizde sürekli geliştiriyor ve yenileniyoruz.

Akademi’de misafirlerimizi de unutmadık. Uzman ekibimizin düzenleyeceği workshoplar ve sertifika programları ile hem eğlenceli hem de bilgi dolu anlar geçireceksiniz.